Trwa wczytywanie produktów

Reklama na tylnej szybie + napisy

Opis produktu

Reklama na samochodach

Reklama na samochodach jest najlepszą mobilną formą zaprezentowania firmy. Reklamę można przedstawić na wiele sposobów od małych, delikatnych akcentach prezentujących firmę, po kompleksowe oklejenie samochodu z reklamą która nie pozostanie niezauważona. Dzięki profesjonalnej kadrze pracowników, dostosujemy odpowiedni typ reklamy pod każdy pojazd.

Podany cennik zawiera przygotowanie projektu graficznego z informacji przesłanych przez Klienta, wraz z drukiem i klejeniem reklamy na wybranych elementach pojazdu. Reklamę wykonujemy na folii polimerowej z laminatem stałym oraz z folii ploterowej Oracal. Na szyby stosujemy folię One Way Vision [struktura folii nie ogranicza widoczności przez oklejone szyby.

Jeśli interesuje Państwa inny rodzaj reklamy na samochodzie, zapraszam do kontaktu z biurem obsługi klienta.

Przed realizacją zamówienia auto musi być sfotografowane i pomierzone w celu przedstawienia wizualizacji reklamy. Montaż reklamy na samochodzie odbywa się tylko w naszej siedzibie i trzeba przeznaczyć na sam montaż około 8 godzin [w zależności od skomplikowania projektu graficznego – zimą okres ten może się wydłużyć].

Reklama na tylnej szybie i napisy na drzwiach

Reklama obejmuje wyklejenie tylnej szyby [lub powierzchni blaszanej w autach które szyby nie posiadają], folią one way vision [lub folią polimerową na powierzchnię blaszaną] + dodatkowe elementy [napisy] wycięte z folii ploterowej oracal lub wydrukowana grafika z folii polimerowej naklejone na bokach po obu stronach pojazdu

 

Wybierz Parametry

Rodzaj pojazdu

Wybierz nakład

Zamów Reklama na tylnej szybie + napisy

Rodzaj pojazdu:
mały dostawczy / osobowy
Planowana data wysyłki:
Cena netto
Cena brutto


Drukarnia Paula

ul. Św. Rocha 118

42-202 Częstochowa


Pracujemy od Pn.-Pt.: 8:00 - 16:00

Polub nas