Trwa wczytywanie produktów

Wizytówki lux

Makiety produktu

90x50.pdf
90x50.cdr
Opis produktu

Wizytówki lux

Wizytówki firmowe - najbardziej bezpośrednia forma zaistnienia w biznesie. Produkt oferowany w dwóch rozmiarach 85x55 i 90x50mm, drukowane na sztywnym papierze kreda 350g mat. Wizytówki mogą być zadrukowane jednostronnie lub dwustronnie. Wizytówki niefoliowane, pozwalają na pisanie po nich długopisem lub stawianiu pieczątek [często stosowane jako karnety lub w połączeniu z dziurką często stosowana jako metka lub etykieta informująca o wymianie oleju [w branży motoryzacyjnej].

W celu podkreślenia prestiżu wizytówki, stosuje się dodatkowe uszlachetnienie. Zastosowanie dodatkowej folii i złocenia lub lakieru wybiórczego, uczyni wizytówkę produktem eleganckim i ekskluzywnym. Najważniejsze w firmie jest zrobienie najlepszego pierwszego wrażenia na potencjalnym Kliencie, a unikatowa wizytówka utrwali to wrażenie na dłużej.

Wizytówki klasyczne drukowane są na drukarkach cyfrowych dzięki czemu znacznie skracamy termin realizacji zamówienia nie tracąc przy tym na jakości wykonanego produktu

By sprostać Państwa oczekiwaniom, nasza firma wykonuje profesjonalne projekty wizytówek.  Dla Państwa potrzeb przesyłamy propozycję graficzną wizytówek droga mailową lub wykonujemy na miejscu stacjonarnie w naszej siedzibie.

W swojej ofercie posiadamy również bezpłatne gotowe wzory wizytówek [projekty], w których umieszczamy Państwa dane.

Wybierz Parametry

Format
Papier
Zadruk
Uszlachetnienie
Dodatkowe wykończenie
Dziurkowanie
zaokrąglenie rogów

Wybierz nakład

Nakład
Cena netto (brutto)

Zamów Wizytówki lux

Format:
90x50 mm
Papier:
Kreda mat 350g
Zadruk:
4+4 (zadruk dwustronny kolor)
Uszlachetnienie:
Folia błysk (1+1)
Dodatkowe wykończenie:
Brak
Dziurkowanie:
Brak
zaokrąglenie rogów:
Zaokrąglenie wszystkich rogów
Ilość:
szt.
Planowana data wysyłki:
Cena netto
Cena brutto


Drukarnia Paula

ul. Św. Rocha 118

42-202 Częstochowa


Pracujemy od Pn.-Pt.: 8:00 - 16:00

Polub nas