Trwa wczytywanie produktów

Reklama na samochodach dużych [van]

Opis produktu

Reklama na samochodach

Reklama na samochodach jest najlepszą mobilną formą zaprezentowania firmy. Reklamę można przedstawić na wiele sposobów od małych, delikatnych akcentach prezentujących firmę, po kompleksowe oklejenie samochodu z reklamą która nie pozostanie niezauważona. Dzięki profesjonalnej kadrze pracowników, dostosujemy odpowiedni typ reklamy pod każdy pojazd.

Podany cennik zawiera przygotowanie projektu graficznego z informacji przesłanych przez Klienta, wraz z drukiem i klejeniem reklamy na wybranych elementach pojazdu. Reklamę wykonujemy na folii polimerowej z laminatem stałym oraz z folii ploterowej Oracal. Na szyby stosujemy folię One Way Vision [struktura folii nie ogranicza widoczności przez oklejone szyby.

Jeśli interesuje Państwa inny rodzaj reklamy na samochodzie, zapraszam do kontaktu z biurem obsługi klienta.

Przed realizacją zamówienia auto musi być sfotografowane i pomierzone w celu przedstawienia wizualizacji reklamy. Montaż reklamy na samochodzie odbywa się tylko w naszej siedzibie i trzeba przeznaczyć na sam montaż około 8 godzin [w zależności od skomplikowania projektu graficznego – zimą okres ten może się wydłużyć].

Reklama na samochodach dużych [van]

Reklama obejmuje zaprojektowanie i wyklejenie tylnej i bocznych szyb [lub powierzchni blaszanej w autach które szyby nie posiadają], folią one way vision [lub folią polimerową na powierzchnię blaszaną] + dodatkowe elementy [napisy] wycięte z folii ploterowej oracal lub wydrukowana grafika z folii polimerowej naklejone na tyle i bokach po obu stronach pojazdu.

 

Wybierz Parametry

Rodzaj pojazdu

Wybierz nakład

Zamów Reklama na samochodach dużych [van]

Rodzaj pojazdu:
dostawczy duży
Planowana data wysyłki:
Cena netto
Cena brutto


Drukarnia Paula

ul. Św. Rocha 118

42-202 Częstochowa


Pracujemy od Pn.-Pt.: 8:00 - 16:00

Polub nas